Huawei telefonlarda yazılım nasıl güncellenir?

2 Oca, 2021 AndroFab Yorum yapılmamış

Şimdiye kadarki en iyi Android telefona sahip olsanız bile , telefonunuzu güncellemek hala son derece önemlidir. Yazılım güncellemeleri, gelişmiş güvenlik, yeni özellikler ve hatta bazen yeni Android platform sürümleriyle tam bir görsel revizyon sağlar. Herkes güncelleme almayı sever ve genellikle telefonunuz size bunları otomatik olarak bildirir. Huawei telefonlarda, güncelleme işlemi çoğu Android cihazda olduğu kadar basittir. Huawei veya Honor cihazınızda güncellemeleri nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Huawei telefonunuzdaki yazılım nasıl güncellenir? Bir Huawei P40 Pro , Mate 40 veya başka bir şeyiniz olsun, yazılımı güncellemek oldukça basittir.

İşte tüm süreç neye benziyor.

  1. Telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Sistem’e dokunun.
  3. Yazılım güncelleme’ye dokunun.
  4. Kullanılabilir bir güncelleme olup olmadığını manuel olarak görmek için Güncellemeleri kontrol et’e dokunun.

Yazılım güncellemeleriniz üzerinde daha da fazla kontrol istiyorsanız , güncelleme sayfasının sağ üst köşesindeki ayarlar simgesine dokunun . Burada, bir Wi-Fi ağına bağlıyken güncellemelerin otomatik olarak indirilmesine yönelik ayarları ve ayrıca, güncellemelerin gece boyunca telefonunuza otomatik olarak yüklenmesini sağlama seçeneğini (2:00 ile 04:00 arasında) bulacaksınız.

Manuel güncelleme yoluna gitmeden önce, bazı Huawei ve Honor telefon modellerinin SIM takılı olmadan güncellenemeyebileceğini unutmamak önemlidir. Bir güncellemenin mevcut olmasını bekliyor ancak görmüyorsanız, bir SIM takmayı ve yukarıdaki adımları tekrarlamayı deneyin. Bunun dışında güncelleme işlemi tereyağı kadar pürüzsüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


meritroyalbet madridbet madridbet madridbet meritroyalbet giriş meritroyalbet giriş meritroyalbet giriş